Diş Cerrahisi

Diş ve diş eti sağlığı önemli bir konu olurken, kliniğimizde profesyonel diş cerrahisi hizmetlerine yer vermekteyiz. Diş ve diş etiyle ilgili olarak muayene, tespit, tedavi, bakım gibi her türlü hizmetin başarılı şekilde yapılmasını sağlıyoruz. Bütün yaş aralığına sahip olan bireylerin diş ve diş etine dair yaşamış oldukları sorunların kısa süre içinde çözülmesine yardımcı oluyoruz.

Diş ve aynı zamanda çenedeki yumuşak dokularda bozukluklar söz konusu olabilir. Cerrahi alanında uzman bir kimlikle yer alarak, bu bozuklukların düzeltilmesini sağlamaktayız. Özellikle bozuk şekilde görülen dişler, fiziksel anlamda kötü bir görüntüye sebebiyet verir. Bireyin yalnızca fiziksel görüntüsünü etkilemediği gibi psikolojik açıdan da kendisini kötü hissetmesine neden olur. Gerekli tüm tanı ve tedavi hizmetlerinin başarılı şekilde gerçekleşmesine yardımcı oluyoruz.

Ağız ve Diş Cerrahisi Nedir?

Bütün yaş aralığına sahip olan bireylerin diş ve çene bölgesindeki bozuklukların, yaralanmaların iyileştirilmesini sağlayan bir işlemdir. Uzman bir cerrahi olarak ağız ve diş bölgesindeki yaralanma ve bozuklukların düzeltilmesini sağlamaktayız.  Ağız ve diş alanında kaliteli bir hizmet süreci ortaya koymaya devam ediyoruz. Bu sayede hastaların daha sorunsuz ve sağlıklı bir yaşam sürmesi konusunda gerekli tüm tetkikleri gerçekleştirmekteyiz.

Ağız ve diş operasyonları alanında profesyonel çözümler sunan doktorlarımızla daha sağlıklı bir yaşama adım atmış olursunuz. Kliniğimizde yer alan hizmetlerin şu şekilde olacağını söyleyebiliriz:

  • İmplant Tedavisi
  • Gömülü 20 yaş çekim
  • Kist Operasyonu
  • Rezeksiyon

Ağız ve diş sağlığının korunmasına yönelik her türlü profesyonel çalışmalar yapmaktayız. Diş cerrahisi tedavi hizmetlerimizden yararlanabilmeniz içinde önceden rezervasyon almanız gerekiyor.

Diş Çekmek İçin Hangi Bölüme Gidilir?

Diş çürümesi, diş bozuklukları gibi bazı problemler zamanla ortaya çıkabilir. Özellikle çürüyen dişlerin diğer sağlıklı dişlere zarar vermemesi için çekilmesi gerekir.  Aksi takdirde zamanla diş kayıpları daha da fazla şekilde artmaya başlamış olacaktır. Diş çekmek için hangi bölüme gidilir sorgulaması yapanlar içinde diş bölümü cerrahisi olduğunu söyleyebiliriz. Diş kliniğimize gelerek çürüyen dişler ile ilgili bir inceleme ve daha sonrasında da çekim işlemlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Diş Cerrahisi Randevu

Dişleriniz ile ilgili sıkıntılı bir süreçten geçiyorsanız o zaman diş işlemi için randevu yoluna başvurabilirsiniz. Diş için işlem randevu sistemi ile çalışmaktadır. Diş cerrahisi randevu alarak dişleriniz ile ilgili muayene çalışmasının yapılmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda dişler ile ilgili olarak neye ihtiyacınız varsa uzman doktorlarımız tarafından başarılı bir tedavi süreci yapılır. Diş hekimleri tarafından diş bozuklukları düzeltme, diş çekimi, ağız bakımı, implant tedavisi gibi pek çok işlemlerin de kolaylıkla yerine getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Ağız ve Diş Cerrahi Tedavi Fiyatları

Ağız ve diş sağlığını kontrol altına almak isteyenler diş hekimimize başvuruyor. Diş cerrahisi alanında uzmanlaşırken her bir tedavi şekline de ayrı bir ücret ödemeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Ağız ve diş ile alakalı olarak hangi hizmetlere ihtiyaç duyuyorsanız diş cerrahlarımızla problemlerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktayız.